Solunum Ölçer

Solunum Ölçme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.5 MB
  • Version 1.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Serdar Yagci
Solunum Ölçer uygulaması, dakikada kaç kez soluduğunuz ölçebileceğiniz son derece yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır.

Solunum Ölçer uygulaması, dakikada kaç kez soluduğunuz ölçebileceğiniz son derece yararlı ve kullanışlı bir uygulamadır.

iOS cihazlarınızı solunum ölçme cihazınıza dönüştürecek olan Solunum Ölçer uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Uygulama, akıllı cihazınızın dokunmatik özelliğini kullanarak kolaylıkla kontrol edebileceğiniz kullanışlı bir menü ile geliştirilmiştir. Bu sayede uygulamayı kullanmak çok ama çok keyifli olacak.

Uygulamayı kullanarak solunumunuzu ölçmek için düz bir yere sırt üstü yatıp, başla butonuna dokunup iOS cihazınızı göğüs kafesiniz ile karın boşluğunuz arasına koymanız gerekiyor. Cihazı doğru yere yerleştirdikten sonra rahat bir şekilde nefes alıp vermeye başlayabilirsiniz. Yaklaşık olarak 30 saniye boyunca konuşmadan, öksürmeden ve hareket etmeden uygulamanın sinyal vermesini bekleyeceksiniz. Sinyal sesi ile birlikte cihazınızı alıp solunum oranınıza bakabilirsiniz. Uygulama, tamamen deneysel amaçlı olarak geliştirilmiştir. Eğer bir sağlık sorunu ile karşı karşıya iseniz hemen doktorunuza görünmelisiniz.

Daha Fazla Göster
Solunum Ölçer indir